Schweißkraft WP 26V ED 4m
Ár:
83.370 Ft
(65.646 Ft + ÁFA)
| TIG hegesztőpisztoly, gázhűtéses | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 1462614 |
|
|
|
Leírás
dugaszolható
Kompatibilis:
BOOSTER.PRO 170 TIG SET
MEGA.PULS 250
CRAFT-STICK 201P
KOMBI 270
KOMBI 270 Set Special
Paraméterek
| Hosszú tömlőcsomag | 4 m |
| Specifikáció | gázszabályozóval / szeleppel |
| A gyári alapberendezés | 2,4 mm |
| Csatlakozás | TSB 3550 |
| Csatlakozódugó | 10 - 25 mm² |
| DC üzemi ciklus | 200 A (DC), ED 100% |
| AC üzemi ciklus | 140 A (AC), ED 100% |
| Átmérőjű elektróda | 0,5 - 3,2 mm |
| VPE | 1 |
| Műszaki adatok | |
| Hűtés | gázhűtés |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
