StrongHand csőfogó
Ár:
13.625 Ft
(10.728 Ft + ÁFA)
|
A Csőfogók V-padjai sokféle formához és mérethez igazodnak. |
|
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | PG635VS |
|
|
|
Leírás
A kerek vagy négyzet alakú csövek tartásának kényelmes módja a hegesztéshez
• A széles nyitás lehetővé teszi a csőfogók kitartását 64 mm átmérőjű csövekig.
• 2 db V-pad jobb rögzítési felületet biztosít.
• Állítható felső orsó a változó méretű.
• A 0 ° és 45 ° szögcsipesz lehetővé teszi a szögbe szorítást
Paraméterek
| Felső V-Pad | Állítható rozsdamentes acél |
| Alsó V-pad | rozsdamentes acél 0 ° és 45 ° -ban forgatható |
| A torok mélysége 76 mm | |
| Nyitás | 38-64 mm |
| Menet | M8 |
| OAL | 216 mm |
| Súly | 0,5 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
