StrongHand EXPLAND-O FOGÓK
Ár:
9.555 Ft
(7.524 Ft + ÁFA)
|
Hordozható 3-tengelyes szorító készlet |
|
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | PE6M |
|
|
|
Leírás
Egyedülálló, fordított működésű szorítófogó!
Az állkapcsok ellentétes irányban mozognak, és két felülethez nyomódnak.
Paraméterek
| OAL | 165 mm |
| Szorító nyomás | 227 kg |
| Menet | M8 |
| Min . | 25 mm |
| Löket | 19 mm |
| Súly | 0,2 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
