Telwin ALASKA 200 START 230V 12-24V
Ár:
61.013 Ft
(48.042 Ft + ÁFA)
|
Teljesen automata akkumulátor töltő, kis és nagy akkumulátorokhoz, speciális Tronic töltésvezérlővel, töltőáram digitális szabályozásával, automatikus megszakítással és újra indítással, 12V-24V és 300 Ah-ig. Gyorstöltő BOOST és indítássegéd 150A indítóáramig. |
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 807577 |
|
|
|
Leírás
Töltési opciók:
– Normál töltés Tronic vezérléssel.
– Gyors töltés funkció indítási nehézégekhez (BOOST).
– Teljesen automatikus TRONIC töltés, akku feszültség és típus felimeréssel: ólom-savas (WET), zselés (GEL), felitatott üvegszálas (AGM), spirálcellás, gondozásmentes (MF), EFB, Pb-Ca, START-STOP akkumulátorokhoz.
Jellemzők:
– Töltőáram kijelzés.
– Hiba felimerés és jelzés LED kijelzővel, töltés/töltés vége jelzés.
– Túlterhelés és fordított polaritás elleni védelem.
– Szikrázás csökkentő.
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Fokozatok száma | 2 |
| Töltési teljesítmény | 0,3 KW |
| Indítási teljesítmény | 2,2 KW |
| Töltési és indítási feszültség | 12 / 24 V |
| Tényleges töltőáram | 23 / 12 A |
| Ideális töltőáram | 15 / 8 A |
| Tömeg | 5.9 kg |
| Méretek | 245 × 195 × 130 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
