Telwin AUTOTRONIC 25 BOOST 230V 12V/24V
Ár:
92.837 Ft
(73.100 Ft + ÁFA)
| Akkumulátortöltő a töltőáram elektronikus szabályozásával, automatikus megszakítással és újraindítással (TRONIC) 12V-os ólomsavas akkumulátorok töltésére. | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 807540 |
|
|
|
Leírás
Töltési opciók:
– normál töltés (MIN)
– gyors töltés funkció (BOOST)
– hermetikusan zárt akkuk töltése (Puffer-mód, TRONIC)
– csepptöltés (CHARGE)
Az automatikus TRONIC mód zselés (GEL), felitatatott üvegszálas (AGM) és START-STOP akkumulátorokhoz használható.
A csepptöltés (CHARGE) mód savas (WET) akkumulátorokhoz megfelelő.
Jellemzők:
– kimeneti feszültség, töltő feszültség, töltési mód kiválasztás
– túlterhelés és fordított polaritás elleni védelem.
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Fokozatok száma | 4 |
| Töltési teljesítmény | 300 W |
| Töltési feszültség | 12 / 24 V |
| Tényleges töltőáram | 18 / 12 A |
| Ideális töltőáram | 12 / 8 A |
| Tömeg | 7.2 kg |
| Méretek | 225 × 290 × 205 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
