Telwin DEFENDER 20 BOOST akkumulátor töltő
Ár:
38.473 Ft
(30.294 Ft + ÁFA)
| Intelligens akkumulátortöltő és karbantartó a töltőáram elektronikus vezérlésével, | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | 807600 |
|
|
|
Leírás
Intelligens akkumulátortöltő és karbantartó a töltőáram elektronikus vezérlésével, automatikus megszakítással és újraindítással (PULSE TRONIC) WET, GEL, AGM, MF, EFB típusú 12 / 24V ólomakkumulátorok töltéséhez.
Jellemzők:
- 12 / 24V akkumulátorfeszültség automatikus észlelése;
- LED jelző akkumulátor töltéskor, a töltés végén;
- Túlterhelés, rövidzárlat és polaritásváltás elleni védelem.
Kapcsos kábellel kiegészítve.
Paraméterek
| Egyfázisú hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Elnyelt teljesítmény töltése | 110 W |
| Töltési feszültség | 12/24 V |
| Tényleges töltőáram | 8/4 A |
| Névleges töltőáram EN60335-2-29 | 8/4 A |
| Min. névleges referencia kapacitás | 5 A |
| Max. névleges referencia kapacitás | 180 Ah |
| Beállítási pozíciók | 3 |
| Előzetes fokozat | IP20 |
| Méretek | 300 x 95 x 55 mm |
| Súly | 1,2 kg |
| Darab / raklap | 180 pz / raklap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
