Telwin Doctor Charge 130 12V/24V
Ár:
369.824 Ft
(291.200 Ft + ÁFA)
| 12V-24V-os akkumulátorok összes típusú ólom-savas akkumulátor és Li jármű akkumulátorok töltésére: Wet, Gel, MF, AGM, Pb-Ca, EFB, Li Generátor és indítóképesség teszt, akku diagnosztika, normál, fagypont alatti és gyorstöltés automatikusan 3 töltési módszerrel egy cikluson belül, majd impulzus csepptöltés szulfátosodás megelőzésére. Cella feszültség kiegyenlítés, és szulfát bontó program. | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 807848 |
|
|
|
Leírás
- Professzionális, multifunkciós elektronikus akkumulátortöltő (akkumulátorkezelő) WET, GEL, AGM, MF, PbCa, EFB, Li 12V/24V akkumulátorokhoz. LCD kijelzővel.
- Automatikus töltés és karbantartás a Pulse Tronic rendszerben a kiválasztott akkumulátor technológiája alapján. Az akkumulátortípus automatikus felismerése (AUTO üzemmód).
- Automatikus töltés és karbantartás a Pulse Tronic rendszerben a kiválasztott akkumulátor technológiája alapján. Az akkumulátortípus automatikus felismerése (AUTO üzemmód).
- Speciális funkciók: BOOST a gyorstöltéshez; COLD az akkumulátorok töltéséhez és alacsony hőmérsékleten tartásához; TESZT a generátorhoz, az akkumulátor indítási és töltöttségi állapotához. Indítási segítség.
- Kábelnyúlás-kompenzációs funkció; integrált PFC (teljesítménytényező-korrekció) a csökkentett áramfelvétel és a töltőáram nagyobb stabilitása érdekében.
- 3 méteres kábelek bilincsekkel.
Multifunkcionális, elektronikus akkumulátortöltő (BATTERY MANAGER) a WET, GEL, AGM, MF, PbCa, EFB, Li 12V/24V akkumulátorok teljes körű karbantartásához, valamint a járműveken műhelyekben, karosszériaműhelyekben és kereskedőknél végzett beavatkozások, beleértve a diagnosztikát is, támogatásához.
A Pulse Tronic technológia 8 fázison keresztül garantálja az optimális akkumulátortöltést.
Jellemzők:
- Automatikus töltés és karbantartás a Pulse Tronic rendszerben a kiválasztott akkumulátor technológiája alapján;
- BOOST funkció a gyors töltéshez;
- HIDEG funkció az akkumulátorok töltéséhez és karbantartásához alacsony hőmérsékleten;
- stabil TÁPEGYSÉG diagnosztikához (BSU) akkumulátorcsere (SUPPLY) során, valamint a bemutatótermekben kiállított járművek akkumulátor-állapotának fenntartása;
- Akkumulátorok karbantartása a RECOVERY funkcióval az szulfátosodott vagy nagyon lemerült akkumulátorok helyreállításához; és az EQUALIZATION funkcióval az optimális működés visszaállításához időszakos regenerációval;
- TESZTER a kapocsfeszültség, az indítási kapacitás (CCA) és a jármű generátorának működésének ellenőrzésére;
- Indítási segítség;
- Kábelhosszabbító kompenzációs funkció;
- LCD kijelző;
- Védelem túltöltés, rövidzárlat és polaritáscsere ellen.
PFC kompatibilis, ami növeli a hatékonyságot, csökkenti az energiaköltséget.
3 m-es kábellel és bilincsekkel együtt.
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 115/230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Töltési teljesítmény | 1,8 KW |
| Indítási teljesítmény | 2 KW |
| Töltési feszültség | 12 /16/ 24 V |
| Tényleges töltőáram | 140 / 70 A |
| Ideális töltőáram | 120 / 60 A |
| Indítássegéd áram | 180 A (12V) |
| Minimális akkukapacitás | 15 Ah |
| Maximális akkukapacitás | 1200 Ah |
| Tömeg | 7,7 kg |
| Méretek | 370 × 330 × 120 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
