Telwin EURARC 322 230V/400V
Ár:
289.004 Ft
(227.562 Ft + ÁFA)
| Váltóáramú (AC) MMA hegesztőgép | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 817014 |
|
|
|
Leírás
Váltóáramú (AC) MMA pálcás hegesztőgép.
Fokozat mentes hegesztőáram szabályozás.
Beépített hővédelem.
Rutilos elektródával használható.
Jellemzők:
- 2 fázisú
- ipari felhasználás
- tradicionális inverter
- MMA bevont elektródás (pálcás) ívhegesztés
- Leolvasztható elektródás DC : 1,6 - 5 mm
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| 2 fázisú hálózati feszültség | 400 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 45 - 250 A |
| Bekapcsolási idő DC | 250 A - 15 % |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél DC | 125 A |
| Üresjárási feszültség AC | 52 - 76 V |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 9 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 3,5 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,4 |
| Védettség | IP22 |
| Tömeg | 37 kg |
| Méretek | 690 × 390 × 480 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
