Telwin EURARC 422 230V/400V
Ár:
449.504 Ft
(353.940 Ft + ÁFA)
| Váltóáramú (AC) MMA hegesztőgép | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 817017 |
|
|
|
Leírás
Váltóáramú (AC) MMA pálcás hegesztőgép.
Fokozatmetes hegesztőáram szabályozás.
Beépített hővédelem.
Két szekunder feszültséggel rendelkezik, így bázikus és rutilos elektródákkal is használható.
Jellemzők:
- 2 fázisú
- ipari felhasználás
- tradicionális inverter
- MMA bevont elektródás (pálcás) ívhegesztés
- Leolvasztható elektródás AC : 2 - 6 mm
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| 2 fázisú hálózati feszültség | 400 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 70 - 350 A |
| Bekapcsolási idő AC | 215 A - 35% |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél DC | 170 A |
| Üresjárási feszültség AC | 52 - 73 V |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 13 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 4,5 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,4 |
| Védettség | IP22 |
| Tömeg | 61 kg |
| Méretek | 830 × 455 × 580 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
