Telwin EURARC 522 230V/400V
Ár:
706.382 Ft
(556.206 Ft + ÁFA)
| Váltóáramú (AC) MMA hegesztőgép | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 817018 |
|
|
|
Leírás
Váltóáramú (AC) MMA pálcás hegesztőgép.
Fokozat mentes hegesztőáram szabályozás.
Beépített hővédelem.
Két szekunder feszültséggel rendelkezik, így bázikus és rutilos elektródákkal is használható.
Jellemzők:
- 2 fázisú
- ipari felhasználás
- tradicionális inverter
- MMA bevont elektródás (pálcás) ívhegesztés
- Leolvasztható elektródás DC : 1,6 - 6 mm
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| 2 fázisú hálózati feszültség | 400 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 40 400 A |
| Bekapcsolási idő AC | 350 A - 35% |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél AC | 265 A |
| Üresjárási feszültség AC | 52 - 71 V |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 15 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 11 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,7 |
| Védettség | IP22 |
| Tömeg | 81 kg |
| Méretek | 950 × 490 × 680 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
