Telwin INFINITY 120 230V tartozékokkal
Ár:
71.628 Ft
(56.400 Ft + ÁFA)
| Egyenáramú (DC) MMA inverteres hegesztőgép, rutilos, bázikus, rozsdamentes acél és öntött vas elektródák leolvasztására. | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 816078 |
|
|
|
Leírás
Jellemzők:
– kompakt és könnyű,
– nagyfokú hegesztőáram stabilitás még hálózati feszültségingadozások esetén is,
– ívszabályozás (arc-force), hot start és letapadás (anti-stick) elleni védelem,
– termosztatikus, túlfeszültség és alacsony feszültség, túláram elleni védelem, motoros generátor (+/-15%) védelem,
- 1 fázisú
- barkácsoláshoz
- inverteres
- MMA bevont elektródás (pálcás) hegesztés
- Leolvasztható elektródák DC : 1,6 – 2,5 mm
Tartozékok
MMA hegesztési tartozékokkal együtt szállítjuk, karton dobozban.
- elektródafogós munkakábel,
- testkábel,
- barkács kézi pajzs,
- salakoló kalapács
- elektródafogós munkakábel,
- testkábel,
- barkács kézi pajzs,
- salakoló kalapács
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 10 - 80 A |
| Bekapcsolási idő 20°C | 45% - 80A |
| Bekapcsolási idő DC | 80 A - 5% |
| Üresjárási feszültség DC | 72 V |
| Hálózatból felvett áramerősség | 15 A |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 2,3 kW |
| Minimális Generátor teljesítmény | 3 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,6 |
| Hálózati Biztosíték | 10 A |
| Hatásfok | 70 % |
| Védettség | IP21 |
| Tömeg | 2.844 kg |
| Méretek | 320 × 370 × 145 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
