Telwin INFINITY 150 230V tartozékokkal
Ár:
92.837 Ft
(73.100 Ft + ÁFA)
| Egyenáramú (DC) MMA inverteres hegesztőgép, rutilos, bázikus, rozsdamentes acél és öntött vas elektródák leolvasztására. | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 816079 |
|
|
|
Leírás
Jellemzők:
– kompakt és könnyű,
– nagyfokú hegesztőáram stabilitás még hálózati feszültségingadozások esetén is,
– ívszabályozás (arc-force), hot start és letapadás (anti-stick) elleni védelem,
– termosztatikus, túlfeszültség és alacsony feszültség, túláram elleni védelem, motoros generátor (+/-15%) védelem,
- 1 fázisú
- barkácsoláshoz
- inverteres
- MMA bevont elektródás (pálcás) ívhegesztés
- Leolvasztható elektródás AC : 1,6 - 3,2 mm
Tartozékok
MMA hegesztési tartozékokkal együtt szállítjuk, karton dobozban.
- elektródafogós munkakábel,
- testkábel,
- barkács kézi pajzs,
- salakoló kalapács
- elektródafogós munkakábel,
- testkábel,
- barkács kézi pajzs,
- salakoló kalapács
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 10 - 130 A |
| Bekapcsolási idő 20°C | 60% - 125 A |
| Bekapcsolási idő DC | 125 A - 7% |
| Üresjárási feszültség DC | 72 V |
| Hálózatból felvett áramerősség | 27 A |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 3,5 kW |
| Minimális Generátor teljesítmény | 5 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,6 |
| Hálózati Biztosíték | 16 A |
| Hatásfok | 82 % |
| Védettség | IP21 |
| Tömeg | 3,54 kg |
| Méretek | 320 × 370 × 145 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
