Telwin INFINITY 170 230V tartozékokkal
Ár:
113.284 Ft
(89.200 Ft + ÁFA)
| Egyenáramú (DC) MMA és TIG inverteres hegesztőgép, koppintós gyújtással. Sokféle elektródával használható: rutilos, bázikus, rozsdamentes, öntöttvas | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 816124 |
|
|
|
Leírás
Jellemzők:
– kompakt és könnyű,
– nagyfokú hegesztőáram stabilitás még hálózati feszültségingadozások esetén is,
– ívszabályozás (arc-force), hot start és letapadás (anti-stick) elleni védelem,
– termosztatikus, túlfeszültség és alacsony feszültség, túláram elleni védelem, motoros generátor (+/-15%) védelem,
Tartozékok
MMA hegesztési tartozékokkal együtt szállítjuk, karton dobozban.
- elektródafogós munkakábel,
- testkábel,
- barkács kézi pajzs,
- salakoló kalapács
- elektródafogós munkakábel,
- testkábel,
- barkács kézi pajzs,
- salakoló kalapács
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 20 - 150 A |
| Bekapcsolási idő DC | 140 A - 25 % |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél DC | 80 A |
| Üresjárási feszültség DC | 60 V |
| Hálózatból felvett áramerősség | 26 A |
| Hálózatból felvett áramerősség 60%-os bekapcs. Időnél | 14 A |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 4 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 2 kW |
| Minimális Generátor teljesítmény | 6 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,7 |
| Hálózati Biztosíték | 16 A |
| Hatásfok | 90 % |
| Védettség | IP23 |
| Tömeg | 5,05 kg |
| Méretek | 355 × 145 × 240 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
