TELWIN LEADER 150 START 230V 12V
Ár:
70.866 Ft
(55.800 Ft + ÁFA)
| Akkumulátor töltő és indító 12V-os savas akkumulátorok (WET) töltésére és mindenféle benzinmotoros jármű hidegindítására. | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 807538 |
|
|
|
Leírás
Akkumulátor töltő és indító 12V-os savas akkumulátorok (WET) töltésére és mindenféle benzinmotoros jármű hidegindítására.
Jellemzői:
– normál és gyorstöltés (BOOST), gyors indítás üzemmódok
– töltő és indító áram kijelzés
– túlterhelés és fordított polaritás elleni védelem
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Fokozatok száma | 2 |
| Töltési teljesítmény | 0,3 KW |
| Indítási teljesítmény | 1,4 KW |
| Töltési és indítási feszültség | 12 V |
| Tényleges töltőáram | 20 A |
| Ideális töltőáram | 14 A |
| Tömeg | 6.4 kg |
| Méretek | 225 × 290 × 205 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
