TELWIN LEADER 220 START 230V 12V
Ár:
102.362 Ft
(80.600 Ft + ÁFA)
| Akkumulátor töltő és indító 12V-os savas akkumulátorok (WET) töltésére és mindenféle benzinmotoros jármű hidegindítására. | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 807539 |
|
|
|
Leírás
Akkumulátor töltő és indító 12V / 24V-os savas akkumulátorok (WET) töltésére és mindenféle benzinmotoros jármű hidegindítására.
Jellemzői:
– normál és gyorstöltés (BOOST), gyors indítás üzemmódok
– töltő és indító áram kijelzés
– túlterhelés és fordított polaritás elleni védelem
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Fokozatok száma | 2 |
| Töltési teljesítmény | 0,8 KW |
| Indítási teljesítmény | 3,6 KW |
| Töltési és indítási feszültség | 12 / 24 V |
| Tényleges töltőáram | 30 A |
| Ideális töltőáram | 20 A |
| Tömeg | 9 kg |
| Méretek | 225 × 290 × 205 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
