TELWIN LEADER 400 START 230V 12-24V
Ár:
117.983 Ft
(92.900 Ft + ÁFA)
| Akkumulátor töltő és indító 12V / 24V-os savas akkumulátorok (WET) töltésére és mindenféle benzinmotoros, valamint dízel jármű hidegindítására 70 lóerőig. | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | 807551 |
|
|
|
Leírás
Akkumulátor töltő és indító 12V / 24V-os savas akkumulátorok (WET) töltésére és mindenféle benzinmotoros, valamint dízel jármű hidegindítására 70 lóerőig.
Jellemzői:
– normál és gyorstöltés (BOOST), gyors indítás üzemmódok
– töltő és indító áram kijelzés
– túlterhelés és fordított polaritás elleni védelem
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Fokozatok száma | 3 |
| Töltési teljesítmény | 1 KW |
| Indítási teljesítmény | 6,4 KW |
| Töltési és indítási feszültség | 12 / 24 V |
| Tényleges töltőáram | 45 A |
| Ideális töltőáram | 30 A |
| Tömeg | 10.9 kg |
| Méretek | 265 × 345 × 230 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
