Telwin MODULAR 20 TI kézi ponthegesztő
| A Modular 20 TI elektronikus időzítővel ellátott, 230 V hálózati feszültségen üzemeltethető kézi ponthegesztő, mely max. 1+1 mm lemezvastagságig használható. | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | 823015 |
|
|
|
Leírás
Kézi ponthegesztő használatával a hegesztés gyors és egyszerű. Az ellenállás hegesztés elvén működő készülékkel gyorsan megoldható vékony acéllemezek egymáshoz rögzítése. A kézi ponthegesztő használata nem igényel speciális szakértelmet. Kezdje MODULAR 20 TI kézi ponthegesztő géppel az otthoni műhely eszközparkjának bővítését!
A TELWIN által gyártott kézi ponthegesztő a hegesztőáram előállításának leggyakoribb és ezzel párhuzamosan a legegyszerűbb és legolcsóbb módját használja, azaz egyfázisú készülék, mely 230 V hálózati feszültségen üzemeltethető.
A MODULAR 20 TI kézi ponthegesztő jellemzői:
- elektronikus időzítő szinkronizáló 0.1 sec. – 1.2 sec. - időtartományban,
- a karnyomás 40 kg- 120 kg között beállítható,
- az alaptartozék ponthegesztő kar hosszúsága 120 mm,
- hőálló anyagból készült fogantyúja balesetmentes használatot tesz lehetővé,
- használható max. 1+1 lemezvastagságig.
Jellemzők
Felhasználás: Barkács
Ponthegesztés: Kézi ponthegesztés
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 6 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,9 |
| Hálózati Biztosíték | 16 A |
| Védettség | IP20 |
| Max. ponthegesztő áram | 3800 A |
| Üresjárati feszültség | 2 V |
| Teljesítmény | 1,2 kW |
| Max. hegesztési anyagvastagság | 1 + 1 mm |
| Bekapcsolási idő | 1,5 % |
| Tömeg | 9.88 kg |
| Méretek | 440 × 100 × 185 mm |
