TELWIN NEVADA 10 230V 12V
Ár:
23.622 Ft
(18.600 Ft + ÁFA)
| Akkumulátor töltő 12V-os ólomsavas (WET) akkumulátorok töltésére. | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | 807022 |
|
|
|
Leírás
Akkumulátor töltő 12V-os ólomsavas (WET) akkumulátorok töltésére.
Túlterhelés és fordított polaritás elleni védelem.
Ampermérővel felszerelve.
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Töltési teljesítmény | 50 W |
| Töltési feszültség | 12 V |
| Tényleges töltőáram | 4 A |
| Ideális töltőáram | 2,5 A |
| Tömeg | 1.7 kg |
| Méretek | 95 × 190 × 180 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
