TELWIN SPRINTER 4000 START 230V 12-24V
Ár:
160.500 Ft
(126.378 Ft + ÁFA)
| Akkumulátor töltő és indító 12V / 24V-os savas akkumulátorok (WET) töltésére és mindenféle jármű hidegindítására. | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 829391 |
|
|
|
Leírás
Akkumulátor töltő és indító 12V / 24V-os savas akkumulátorok (WET) töltésére és mindenféle jármű hidegindítására.
Jellemzői:
– normál, gyorstöltés (BOOST), gyors indítás üzemmódok
– töltő és indító áram kijelzés
– túlterhelés és fordított polaritás elleni védelem
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Fokozatok száma | 4 |
| Töltési teljesítmény | 1,6 KW |
| Indítási teljesítmény | 10 KW |
| Töltési és indítási feszültség | 12 / 24 V |
| Tényleges töltőáram | 75 A |
| Ideális töltőáram | 50 A |
| Tömeg | 19.82 kg |
| Méretek | 320 × 380 × 780 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
