Telwin Superior 630 CE VRD MIG Pack Aqua
|
A Superior 630 MIG pack Aqua három fázisú, multifunkciós, vízhűtéses hegesztőgép külön huzaltolóval. |
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 816044 |
|
|
|
Leírás
A mikroprocesszor vezérlésű hegesztő inverter alkalmas:
- MIG/MAG üzemmódban acél, rozsdamentes, alumínium huzalok leolvasztására
- MMA üzemmódban 1,6 mm – 6,0 mm átmérőjű elektródák leolvasztására
- TIG DC-LIFT üzemmódban AWI-zársa
gyökfaragásra külön gyökfaragó pisztollyal
- 4 görgős huzaltoló
- védőgázos MIG/MAG és keményforrasztás üzem, akár 15 kg-os nagy orsóval is
- ívpont hegesztés funkció
- gyökfaragás külön megvásárolható gyökfaragó pisztollyal
- bekapcsolható VRD funkció MMA módban
- ívszabályozás (arc-force), hot start és letapadás elleni (anti-stick) védelem MMA módban
- beépített védelem túlmelegedés, túlfeszültség, alacsony feszültség, túl-áram ellen
- elérhető léghűtéses vagy vízhűtéses változatban is
- a külön tolóhoz az alaptartozék 1,5 méteres összekötő kábel mellett - felárért rendelhető 4 vagy 10 méteres összekötő kábel is
- palacktartós kocsi a gép és a huzaltoló együttes mozgatásához
Tartozékok
- 0,6 – 0,8 mm-es huzalhoz való vezető görgők
- 1,5 m-es összekötő kábel
- kerekes kocsi a gép és a huzaltoló mozgatásához
Paraméterek
| Vízhűtéses | Igen |
| 3 fázisú hálózati feszültség | 400 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 10 - 600 A |
| Bekapcsolási idő DC | 500 - 40 % |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél DC | 400 A |
| Üresjárási feszültség DC | 73 V |
| Hálózatból felvett áramerősség | 35 A |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 20 A |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 23 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 13 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,9 |
| Hatásfok | 86 % |
| Védettség | IP23 |
| Tömeg | 108 kg |
| Méretek | 950 x 450 x 1450 mm |
