Telwin TECHNOLOGY TIG 182 AC/DC-HF/LIFT 230V
Ár:
810.661 Ft
(638.316 Ft + ÁFA)
| Egyenáramú és váltóáramú (AC/DC), mikroprocesszor vezérlésű, TIG (nagy frekvenciás HF vagy LIFT gyújtással), impulzus TIG és MMA inverteres hegesztőgép. | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 852030 |
|
|
|
Leírás
Acél, rozsdamentes acél, titán, réz, nikkel és ötvözeteik hegesztésére.
Alumínium, magnézium és ötvözeteik hegesztésére is alkalmas.
Jellemzői:
– 2/4 ütem
– TIG szabályozások: “bi-level”, inditó áram felfutás/végáram, ponthegesztési idő, gáz elő- és után folyás, áram fel- és lefutás, AC és DC balansz, kereszthullámú frekvencia,
– MMA beállítások: ívszabályozás (arc-force) és hot start, anti-stick berendezés,
– távvezérlő csatlakozás,
– hővédelem, túlfeszültség, alacsony feszültség, túláram védelem.
- 1 fázisú
- ipari felhasználás
- inverteres
- TIG/AWI Argon védőgázos hegesztés
- Leolvasztható elektródás DC : 1,6 - 3,2 mm
Tartozékok
TIG tartozékokkal együtt szállítjuk.
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 5 - 160 A |
| Bekapcsolási idő DC | 160 A - 20 % |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél DC | 85 A |
| Üresjárási feszültség DC | 94 V |
| Hálózatból felvett áramerősség | 29 A |
| Hálózatból felvett áramerősség 60%-os bekapcs. Időnél | 18 A |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 4,3 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 2,5 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,7 |
| Hálózati Biztosíték | 16 A |
| Hatásfok | 75 % |
| Védettség | IP23 |
| Tömeg | 13,7 kg |
| Méretek | 430 x 170 × 340 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
