Telwin TECHNOLOGY TIG 222 AC/DC HF/LIFT 230V
Ár:
822.325 Ft
(647.500 Ft + ÁFA)
| Egyenáramú és váltóáramú (AC/DC), mikroprocesszor vezérlésű, TIG (nagy frekvenciás HF vagy LIFT gyújtással), impulzus TIG és MMA inverteres hegesztőgép. | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 852054 |
|
|
|
Leírás
Acél, rozsdamentes acél, titán, réz, nikkel és ötvözeteik hegesztésére.
Alumínium, magnézium és ötvözeteik hegesztésére is alkalmas.
Jellemzői:
– 2/4 ütem
– TIG szabályozások: “bi-level”, inditó áram felfutás/végáram, ponthegesztési idő, gáz elő- és után folyás, áram fel- és lefutás, AC és DC balansz, kereszthullámú frekvencia,
– MMA beállítások: ívszabályozás (arc-force) és hot start, anti-stick berendezés,
– távvezérlő csatlakozás,
– hővédelem, túlfeszültség, alacsony feszültség, túláram védelem.
- 1 fázisú
- ipari felhasználás
- inverteres
- TIG/AWI Argon védőgázos hegesztés
- Leolvasztható elektródás DC : 1,6 - 4 mm
Tartozékok
TIG tartozékokkal együtt szállítjuk.
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 5 - 200 A |
| Bekapcsolási idő DC | 200 A - 24 % |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél DC | 115 A |
| Üresjárási feszültség DC | 95 V |
| Hálózatból felvett áramerősség | 33 A |
| Hálózatból felvett áramerősség 60%-os bekapcs. Időnél | 21 A |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 5,5 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 3,3kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,7 |
| Hálózati Biztosíték | 20 A |
| Hatásfok | 81 % |
| Védettség | IP23 |
| Tömeg | 16,35 kg |
| Méretek | 430 x 170 × 340 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
