Telwin TECHNOLOGY TIG 230 DC-HF/LIFT VRD 230V
| Egyenáramú (DC), mikroprocesszor vezérlésű, TIG (nagy frekvenciás HF vagy LIFT gyújtással), impulzus TIG és MMA inverteres hegesztőgép. | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 852055 |
|
|
|
Leírás
Acél, rozsdamentes acél, titán, réz, nikkel és ötvözeteik hegesztésére.
Alumínium, magnézium és ötvözeteik hegesztésére is alkalmas.
Jellemzői:
– impulzus és EASY impulzus működés,
– TIG szabályozások: “bi-level”, inditó áram felfutás/végáram, ponthegesztési idő, gáz elő- és után folyás, áram fel- és lefutás, egyenáramú balansz , kereszthullámú frekvencia,
– THINSPOT funkció gyors és precíz rögzítőhegesztéshez,
– MMA beállítások: ívszabályozás (arc-force) és hot start, anti-stick berendezés,
– VRD üzem: a VRD egység (feszültség csökkentő egység ) arra használatos, hogy biztonságos mértékre csökkentse a feszültségkimenetet, ha a készülék be van kapcsolva, de nem hegesztő üzemben működik. Ez biztonságot nyújt a hegesztőnek: veszély nélkül érintkezhet az elektródával (nedves környezetben történő hegesztéseknél, bányában, hajógyárban,stb.)
– távvezérlő csatlakozás,
– hővédelem, túlfeszültség, alacsony feszültség, túláram védelem.
- 1 fázisú
- ipari felhasználás
- inverteres
- TIG/AWI Argon védőgázos hegesztés
- Leolvasztható elektródás DC : 1,6 - 4 mm
Tartozékok
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 10 - 220 A |
| Bekapcsolási idő DC | 220 A - 30 % |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél DC | 125 A |
| Üresjárási feszültség DC | 95 V |
| Hálózatból felvett áramerősség | 36 A |
| Hálózatból felvett áramerősség 60%-os bekapcs. Időnél | 26 A |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 6 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 4,1 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,7 |
| Hálózati Biztosíték | 20 A |
| Hatásfok | 86 % |
| Védettség | IP23 |
| Tömeg | 14,75 kg |
| Méretek | 430 x 176 × 340 mm |
