Telwin Technomig 180 Dual Synergic
| A Technomig 180 Dual Synergic egyfázisú hegesztőgép MIG/MAG védőgázos, | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 816075 |
|
|
|
Leírás
A Technomig 180 Dual Synergic egyfázisú hegesztőgép. A mikroprocesszor vezérlésű hegesztő inverter alkalmas:
- MIG/MAG üzemmódban acél, rozsdamentes, alumínium huzalok leolvasztására
- Keményforrasztásra Bronz huzallal, galvanizált lemezek megmunkálására
- a polaritás megfordítása után porbeles (FLUX) huzallal is használható
A Technomig 180 Dual Synergic hegesztőgép a szinergikus vezérlésnek köszönhetően gyorsan és egyszerűen beállítható.
A hegesztőnek csak be kell állítani az anyagvastagságot, és már lehet is hegeszteni, a többi beállítást (feszültség, huzaltolás, gázfolyás, stb.) elvégzi helyettünk a gép.
Amennyiben nem elégedett az automatikus szinergikus beállítással, lehetősége van kézzel is finomhangolni a beállításokat.
A Technomig 180 Dual Synergic jellemzői:
- védőgázos MIG/MAG és keményforrasztás üzem
- megfordítható polaritás porbeles (Flux) huzalhoz
- 10 előre programozott szinergikus beállítási görbe
- Synergic beállítás egyszerűen az anyagvastagság megadásával
- beépített védelem túlmelegedés, túlfeszültség, alacsony feszültség, túláram ellen
- FIXen bekötött, 2,5 m-es MIG pisztollyal és testkábellel együtt
- 1 fázisú
- barkácsoláshoz
- inverterInverteres
- MIG/MAG CO védőgázas hegesztés
- Porbeles huzal átmérő : 0,8 – 1,2 mm
- Rozsdamentes huzal átmérő : 0,8 mm
- Szénacél huzal átmérő : 0,6 – 0,8 mm
- Aluminium huzal átmérő : 0,8 – 1 mm
- Bronz huzal átmérő : 0,8 mm
Tartozékok dobozban
testkábellel együtt adjuk kartondobozban.
Paraméterek
| Szinergikus | Igen |
| Vízhűtéses | Nem |
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 20 - 170 A |
| Bekapcsolási idő DC | 140 A - 20% |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél DC | 80 A |
| Üresjárási feszültség DC | 60 V |
| Hálózatból felvett áramerősség | 24 A |
| Hálózatból felvett áramerősség 60%-os bekapcs. Időnél | 12 A |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 3,8 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 1,6 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,7 |
| Hálózati Biztosíték | 16 A |
| Hatásfok | 86 % |
| Védettség | IP23 |
| Tömeg | 10.8 kg |
| Méretek | 46 × 24 × 36 cm |
