Telwin Technomig 210 Dual Synergic
| A Technomig 210 Dual Synergic egyfázisú hegesztőgép MIG/MAG védőgázos, keményforrasztás (galvanizált lemezekhez) és védőgáz nélküli porbeles huzallal történő hegesztéshez | |
| Elérhetőség: | Külső raktáron |
| Cikkszám: | 816055 |
|
|
|
Leírás
A Technomig 210 Dual Synergic egyfázisú hegesztőgép digitális LCD kijelzővel. A mikroprocesszor vezérlésű hegesztő inverter alkalmas:
- MIG/MAG üzemmódban acél, rozsdamentes, alumínium huzalok leolvasztására
- Keményforrasztásra Bronz huzallal, galvanizált lemezek megmunkálására
- A polaritás megfordítása után porbeles (FLUX) huzallal is használható
A gép súlya mindössze 13 kg, így könnyedén hordozható, a maximum 5 kg-os acél huzallal együtt sem túl nehéz.
Külön rendelhető hozzá 1kg-os eldobható gázpalack is, valamint ehhez tartozó kis reduktor, hogy még mobilisabb legyen a készülék – ezekről érdeklődjön telefonos vagy email elérhetőségünkön.
Szinergikus vezérlés, egyszerű beállítás
A Technomig 210 Dual Synergic hegesztőgép a szinergikus vezérlésnek köszönhetően gyorsan és egyszerűen beállítható. A hegesztőnek csak be kell állítani az anyagvastagságot, és már lehet is hegeszteni, a többi beállítást (feszültség, huzaltolás, gázfolyás, stb.) elvégzi helyettünk a gép.
Az LCD kijelzőn megjelenik minden fontos beállítás és paraméter hegesztés előtt és közben is. A két potméterrel vezérelhető menü rendszer könnyen átlátható, az egyes beállítások néhány gombnyomással elérhetők.
Amennyiben nem elégedett a gép által biztosított 17 féle automatikus szinergikus beállítással, lehetősége van kézzel is finom hangolni azokat.
Tartozékok dobozban
- testkábel
- 2 méteres gázcsővel
Paraméterek
| Szinergikus | Igen |
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 20 - 200 A |
| Bekapcsolási idő DC | 180 A - 20% |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél DC | 100 A |
| Üresjárási feszültség DC | 60 V |
| Hálózatból felvett áramerősség | 32 A |
| Hálózatból felvett áramerősség 60%-os bekapcs. Időnél | 15 A |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 5 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 2 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,6 |
| Hatásfok | 89 % |
| Védettség | IP23 |
| Tömeg | 12.3 kg |
| Méretek | 460× 240 × 360 mm |
