Telwin Technomig 243 WAVE
|
A Technomig 243 WAVE a legjobb választás karosszéria lakatos műhelyekbe: egyszerre 3 különféle hegesztőpisztoly és huzal használható vele.
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 816066 |
|
|
|
Leírás
A mikroprocesszor vezérlésű hegesztő inverter alkalmas:
- MIG/MAG üzemmódban acél, rozsdamentes huzalok leolvasztására
- Alumínium huzal leolvasztására folyamatos és impulzus üzemmódban
-Keményforrasztásra Bronz huzallal, HSS és galvanizált lemezek megmunkálására folyamatos és impulzus üzemmódban
- MMA üzemmódban 1,6 mm – 4,0 mm átmérőjű elektródák leolvasztására
- TIG DC-LIFT üzemmódban AWI-zársa
- védőgázos MIG/MAG és keményforrasztás üzem, akár 15 kg-os nagy orsóval is, valamint alumínium hegesztés – egyszerre 3 huzal is feltehető a gépre
- AB Pulse és AB PulseOnPulse (PoP) impulzus hegesztési módok alu és horganyzott lemezekhez
- beépített kerekek és palacktartó (1 palackhoz)
- 55 testre szabható beprogramozott szinergikus beállítási görbe
- WAVE kezelőfelület, szinergikus működés, színes LCD kijelző
- finomhangolható, teljesen testre szabható hegesztési paraméterek
- ATC technológia vékony lemezekhez kifejlesztve
- 2/4 fokozatú működés, bi‐level opció, ívponthegesztés
- beépített védelem túlmelegedés, túlfeszültség, alacsony feszültség, túláram ellen
-3 db EURO (centrál) csatlakozós, 3 m-es MIG pisztollyal (1 kék + 1 piros + 1 szürke markolatú) és testkábellel együtt
- az egyik huzalhoz 4 görgős, a másikakhoz 2 görgős toló tartozik
- alaptartozék 0,6 – 0,8 mm-es acél/bronz huzalhoz való görgőkkel, és 1,0 – 1,2 mm-es alumínium huzalhoz való görgőkkel
Tartozékok
- testkábel
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 20 - 220 A |
| Bekapcsolási idő DC | 180 A - 20% |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél DC | 100 A |
| Üresjárási feszültség DC | 96 V |
| Hálózatból felvett áramerősség | 32 A |
| Hálózatból felvett áramerősség 60%-os bekapcs. Időnél | 16 A |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 5 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 2,3 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,7 |
| Hatásfok | 84 % |
| Védettség | IP23 |
| Tömeg | 59 kg |
| Méretek | 870 × 560 × 1665 mm |
