Telwin Tecnica 188 MPGE
|
Egyenáramú (DC) MMA és TIG inverteres hegesztőgép, koppintós gyújtással. |
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 816212 |
|
|
|
Leírás
Egyenáramú (DC) MMA és TIG inverteres hegesztőgép, koppintós gyújtással.
Rutilos, bázikus, rozsdamentes acél és öntött vas elektródák leolvasztására.
Generátorról való működtetéshez ajánlott, az MPGE sokoldalú védelmet nyújt a hálózati tápellátás instabilitása esetén is: hullámformákhoz igazodó szabályozó berendezés, bemeneti csúcsok szűrése, oszcilláció szabályozása.
Jellemzői:
– kompakt és könnyű,
– nagyfokú hegesztő áram stabilitás hálózati feszültségingadozások mellett is,
– ívszabályozás (arc-force), hot start és letapadás elleni (anti-stick) védelem,
– hővédelem, túlfeszültség, alacsony feszültség, túláram elleni védelem, motoros generátor (+/-15%) védelem.
- 1 fázisú
- barkácsoláshoz
- inverteres
- MMA bevont elektródás (pálcás) ívhegesztés
- Leolvasztható elektródás DC : 1,6 - 4 mm
Tartozékok
- elektródafogós munkakábel,
- testkábel,
- barkács kézi pajzs,
- salakoló kalapács
- műanyag hordtáska
Paraméterek
| Szinergikus | Nem |
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 10 - 150 A |
| Bekapcsolási idő 20°C | 88% - 150A |
| Bekapcsolási idő DC | 140 A - 25 % |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél DC | 95 A |
| Üresjárási feszültség DC | 75 V |
| Hálózatból felvett áramerősség | 28 A |
| Hálózatból felvett áramerősség 60%-os bekapcs. Időnél | 17 A |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 4,2 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 2,6 kW |
| Minimális Generátor teljesítmény | 6 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,7 |
| Hálózati Biztosíték | 16 A |
| Hatásfok | 86 % |
| Védettség | IP23 |
| Tömeg | 7 kg |
| Méretek | 38 × 42 × 17 cm |
