Telwin TECNICA 190 TIG/MMA DC LIFT VRD
| Egyenáramú (DC), mikroprocesszor vezérlésű, TIG (LIFT gyújtással) és MMA inverteres hegesztőgép. | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 816220 |
|
|
|
Leírás
Egyenáramú (DC), mikroprocesszor vezérlésű, TIG (LIFT gyújtással) és MMA inverteres hegesztőgép.
Acél, rozsdamentes acél, titán, réz, nikkel és ötvözeteik hegesztésére.
Jellemzői:
– MMA beállítások: ívszabályozás (arc-force) és hot start, anti-stick berendezés,
– VRD üzem: a VRD egység (feszültség csökkentő egység ) arra használatos, hogy biztonságos mértékre csökkentse a feszültségkimenetet, ha a készülék be van kapcsolva, de nem hegesztő üzemben működik. Ez biztonságot nyújt a hegesztőnek: veszély nélkül érintkezhet az elektródával (nedves környezetben történő hegesztéseknél, bányában, hajógyárban,stb.)
– hővédelem, túlfeszültség, alacsony feszültség, túláram védelem.
- 1 fázisú
- barkácsolás
- inverteres
- TIG/AWI Argon védőgázos hegesztés
- Leolvasztható elektródás DC : 1,6 - 4 mm
Tartozékok
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 10 - 170 A |
| Bekapcsolási idő 20°C | 88% - 150A |
| Bekapcsolási idő DC | 160 A - 20 % |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél DC | 110 A |
| Üresjárási feszültség DC | 78 V |
| Hálózatból felvett áramerősség | 29 A |
| Hálózatból felvett áramerősség 60%-os bekapcs. Időnél | 17 A |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 4,4 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 2,6 kW |
| Minimális Generátor teljesítmény | 6 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,7 |
| Hálózati Biztosíték | 16 A |
| Hatásfok | 86 % |
| Védettség | IP23 |
| Tömeg | 9.4 kg |
| Méretek | 380 × 420 × 170 mm |
