Telwin Telmig 195/2 Turbo
Ár:
369.235 Ft
(290.736 Ft + ÁFA)
|
A Telmig 195/2 Turbo hagyományos hegesztő transzformátor használható egyfázisú és 3 fázisú hálózatról is. A készülék alkalmas MIG/MAG üzemmódban acél, rozsdamentes acél, HSS és alumínium anyagok hegesztésére.
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 821069 |
|
|
|
Leírás
Jellemzői:
- 230V-os és 400V-os hálózatról is használható
- CO védőgázos MIG/MAG üzem
- fokozatosan szabályozható feszültség, durva és finom fokozat kapcsolókkal
- ívpont hegesztés
- ventilátoros hűtés
- acél, rozsdamentes acél, HSS, alumínium anyagok hegesztésére
- Aluminum huzal átmérő : 0,8 - 1 mm
- Rozsdamentes huzal átmérő : 0,8 mm
- Szénacél huzal átmérő : 0,6 - 1 mm
- barkácsoláshoz
- tradicionális inverter
Tartozékok
- 3 méteres centrál csatlakozós MIG munkakábel és 2 méteres fixen bekötött testkábel
- 0,6 – 0,8mm-es huzalhoz való vezető görgő
- 0,6 – 0,8mm-es huzalhoz való vezető görgő
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| 2 fázisú hálózati feszültség | 400 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 30 - 200 A |
| Bekapcsolási idő DC | 180 A - 15 % |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél DC | 80 A |
| Üresjárási feszültség DC | 53 V |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 7 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 2,3 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,9 |
| Hálózati Biztosíték | 16 A |
| Fokozatok száma | 8 |
| Védettség | IP21 |
| Tömeg | 39 kg |
| Méretek | 800 × 450 × 570 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
