Telwin Telmig 281/2 Turbo
Ár:
666.224 Ft
(524.586 Ft + ÁFA)
| A Telmig 281/2 Turbo egyfázisú, hagyományos hegesztő transzformátor, amely alkalmas MIG/MAG üzemmódban acél, rozsdamentes acél, HSS és alumínium anyagok hegesztésére. | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 820099 |
|
|
|
Leírás
A hegesztőgép robosztus megjelenésű, igen ellenálló konstrukció, súlya 44 kg, de a kerekeinek köszönhetően mobilis. 15 kg-os 300-as dobra csévélt huzallal használható.
A gépben 2 görgős huzaltoló van, alapesetben 0,6 – 0,8 mm-es huzalhoz való görgővel.
Jellemzői:
- CO védőgázos MIG/MAG üzem
- fokozatosan szabályozható feszültség, durva és finom fokozat kapcsolókkal
- ívpont hegesztés
- ventilátoros hűtés
- acél, rozsdamentes acél, alumínium anyagok hegesztésére
- 1 fázisú
- barkácsoláshoz
- tradicionális inverter
Tartozékok
- 3 méteres centrál csatlakozós MIG munkakábel
- 2 méteres fixen bekötött testkábel
- 0,6 – 0,8mm-es huzalhoz való vezető görgő
- 2 méteres fixen bekötött testkábel
- 0,6 – 0,8mm-es huzalhoz való vezető görgő
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Hálózati frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Hegesztőáram DC | 40 - 270 A |
| Bekapcsolási idő DC | 235 A - 20 % |
| Hegesztőáram 60% bekapcsolási időnél DC | 150 A |
| Üresjárási feszültség DC | 34 V |
| Hálózati teljesítmény (MAX) | 9,5 kW |
| Hálózatból felvett teljesítmény 60%-os bekapcs. Időnél | 5 kW |
| Teljesítmény tényező (cosphi) | 0,9 |
| Hálózati Biztosíték | 8 A |
| Fokozatok száma | 8 |
| Védettség | IP22 |
| Tömeg | 55 kg |
| Méretek | 800 × 450 × 655 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
