Unicraft asztali satu 100mm
Ár:
39.160 Ft
(30.835 Ft + ÁFA)
| Satu csőszorító pofákkal és forgóasztallal | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 6350100 |
|
|
|
Leírás
- Kovácsolt, edzett, törésálló öntött acélból
- Edzett cserélhető tartópofa bordázott fogakkal
- Állítható vezetés a párhuzamos szorításért
- Védett orsóvezetés az öntvény házban
- Cserélhető csőszorító-pofák, ezért ideális pl. vízvezeték-szereléshez
- Fokozatmentesen 360°-ban forgatható talp rögzítési lehetőséggel
- Nagy felület a kisebb egyengetési munkákhoz
- Kék kalapácsfestéssel
Paraméterek
| Befogási pofa szélesség | :100mm |
| Teljes nyitási fesztávolság | :102mm |
| Torokmélység | :66mm |
| Forgóalaplemez átmérő | :128mm |
| Forgóalap lerögzítő furata | :10,3mm |
| Üllő mérete | 58 x 73mm |
| Teljes hossz | 305mm |
| Tömeg | 8,3kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
