Unicraft EFW 1-2 emelő
Ár:
347.710 Ft
(273.787 Ft + ÁFA)
| Két haladási sebességgel és 1 t maximális teherbírással | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 6194410 |
|
|
|
Leírás
- Tápcsatlakozás és az alváz vezérlése a hozzá tartozó elektromos láncos emelő vezérlő palackján keresztül
- I, IPB, IPBl, IPBv és IPE profiltípusú gerendákhoz és meghatározott hordozókarimás szélességgel használható
- Tartozék az EKZT 5-2 (Cikkszám: 6194105) és az EKZT 10-2 (Cikkszám: 6194110) elektromos láncemelőkhöz
Paraméterek
| apacitás | 1 t |
| 74 - 140 mm szélességű karima | |
| A kerék átmérője | 68 mm |
| A menetsebesség | 6,7 / 20 m / perc |
| Felvételi teljesítmény | 0,6 / 0,23 kW |
| 400V tápfeszültség | |
| Fázis (ok) | 3 Ph |
| Áramfajta ~ | |
| Hálózati frekvencia | 50 Hz |
| Védelmi osztály IP 54 | |
| Hosszúság | 748 mm |
| Szélesség / mélység | 340 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Súly (nettó) kb. | 40 kg |
| IPE 160 - IPE 400 (DIN 1025-5), IPBI 100 - IPBl 180 (DIN 1025-3), IPB 100 - IPB 180 (DIN 1025-2), IPBv 100 - IPBv 160 (DIN 1025-4) típushoz alkalmas. , I 160? I 475 (DIN 1025-1) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
