Unicraft EKZT 20-2
Ár:
779.660 Ft
(613.906 Ft + ÁFA)
| Két emelősebességgel és 2 t maximális terheléssel | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 6194120 |
|
|
|
Leírás
Két emelősebességgel és 2 t maximális terheléssel
A láncos emelő felfüggesztése horgok segítségével
Túlterhelés-védelem súrlódó tengelykapcsolóval
Beépített működési végállás kapcsoló
A lánc biztonságos tárolása a szabványos láncmemória segítségével
Paraméterek
| Teherbírás | 2 t |
| Emelési magasság | 6 m |
| Emelési sebesség | 2,6/0,95 m/min |
| Tápfeszültség | 1,4/0,46 kW |
| Áram csatlakozó | 400 V/50 Hz/~ |
| Méret | 661 x 276 x 650 mm |
| Súly | 82 kg |
| Kábelhossz | 6 m |
| IP 54 védelem |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
