Unicraft EKZT 5-1 csörlő láncos emelő elektomos
Ár:
466.920 Ft
(367.654 Ft + ÁFA)
| Elektromos emelő csörlő, emelési sebességgel és legfeljebb 500 kg terheléssel | |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Cikkszám: | 6194005 |
|
|
|
Leírás
- Láncos emelő kampón függő terhekhez
- Túlterhelés védelem csúszó tengelykapcsolóval
- Beépített limit kapcsoló
- Biztonságos lánc elhelyezés az alapfelszerelésű lánctárolónak köszönhetően
- A lánc blokkolása vezérlőcsap segítségével
- A megfelelő UNICRAFT haladóművekhez való csatlakoztatáshoz és vezérléshez készített felfüggesztés
Paraméterek
| Teherbírás | 0,5 t |
| Emelési magasság | 6 m |
| Maximum emelési sebesség | 7,7 m/perc |
| Irányító kábelhossz | 6 m |
| Láncok száma | 1 |
| Teljesítmény | 1,2 kVA |
| Csatlakozás | 400 V / 50 Hz |
| Méret | 636 x 276 x 410 mm |
| Súly | 49 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
